Zuzanna i Mateusz | Raków

Ten ślub był wyjątkowy pod każdym względem i zapamiętam go już chyba na zawsze. Coż to była dla mnie za przyjemność fotografować ślub Zuzy i Mateusza. Piękni, młodzi, tańczący, uśmiechnięci i wzruszająco uroczy. Bycie fotografem ślubnym pozwala mi na uczestniczenie w tych wyjątkowych chwilach młodych i ich rodziny i przyjaciół. Znowu jest to kolejna okazja do moich małych zachwytów nad gestami, chwilami i emocjami które wydają się małe, ale tak wiele znaczą.

W tym albumie zobaczycie moje zdjęcia z przygotowań wraz z portretami tuż przed błogosławieństwem, kilka detali takich jak obrączki, buty czy kolczyki i spinki. Emocje takie jak radość, łzy wzruszenia, szczyptę szaleństwa i szczęście.
Sama ceremonia odbyła się w pięknym, barokowym kościółku pod wezwaniem Świętej Trójcy w Rakowie. Kiedy wchodziliśmy do kościoła lunął ulewny deszcz. Ściana wody z nieba dosłownie spadła nam na głowy. Na szczęście Państwo młodzi mieli ze sobą świadków zaopatrzonych w parasole, uratowano suknię i fryzurę Zuzy.


Wesele w Hotelu Cztery Wiatry

Następnie wszyscy udaliśmy się do Hotelu Cztery Wiatry Spa, gdzie chwilę potem rozpoczęło się świętowanie: życzenia, pierwszy taniec, obiad i zabawa do genialnie zagranej muzyki przez zespół SZOK. 
Mini Sesja Plenerowa nad jeziorem Chańcza.

W czasie wesela zawsze namawiam parę młodą na chwilę relaksu i odpoczynku by zrobić im małą sesję fotograficzną tylko dla nich. Zabieram moją parę na 30 minut na spacer, a jeśli wesele jest gdzieś w ładnych okolicznościach przyrody tak jak w tym przypadku nad jeziorem Chańcza, to mamy dzięki temu świetną miejscówkę na spokojną sesję dla dwojga.

    Tym razem pojechaliśmy w piątkę wraz z chłopakami z LensPerience Albertem i Pawłem, którzy kręcili film i latali dronem. Na plaży nad Chańczą biwakowali już lekko podchmieleni turyści, którzy umilili nam sesję hitami weselnymi z głośnika. Było więc dużo śmiechu i wygłupów. Nie obyło się też bez małych przygód, bo wracając zakopałem samochód w piasku i chyba trzydziestu chłopa pomagali nam się wygrzebać, w końcu po 20 minutach wróciliśmy na wesele. Uwielbiam te małe sesje w dniu ślubu, mogą być intymne, czułe, delikatne, ale też zwariowane, jest to zawsze świetny moment by na chwilę zapomnieć o całym tym weselnym szaleństwie i złapać oddech. Impreza. Taniec. Gorzko, gorzko.

A teraz już wróćmy na wesele pełne szalonych zabaw i pięknych tańców. Zapomniałbym dodać, że na weselu była grupa tancerzy, przyjaciół Zuzy i Mateusza, powiem wam, że z przyjemnością robi się zdjęcia widząc jak wszyscy genialnie tańczą i niesamowicie potrafią wczuć się w klimat muzyki. 


Suknia | Kwiaty | Obrączki | Zespół Muzyczny | Kościół Świętej Trójcy w Rakowie | Wesele | Video