Marcin Tokarczyk Fotografia Ślubna i Rodzinna

Masz ślub na głowie? Ja zajmę się zdjęciami. Reportaż ślubny, sesja ślubna, sesja narzeczeńska, Kraków

Tirate un Paso Summer 2017

Za chwilę zobaczysz zdjęcia z mojego pierwszego festiwalu na którym byłem oficjalnymy fotografem. Wcześniej robiłem zdjęcia tylko dla siebie i dla przyjemnosci, głównie rodzinne i z podróży. 

Ania, z którą znamy się od dawna poprosiła mnie o pomoc i zrobienie zdjęć z warsztatów Tirate un Paso w ośrodku wczasowym w Chorwacji (tej w Polsce, koło Jurkowa). Zgodziłem się bez wahania bo to było coś nowego a ja zawsze chciałem tego spróbować. Spakowałem całą masę sprzętu, 4 obiektywy (wielką 80-tkę specjalnie pożyczyłem od Michała Brzegowego, mojego byłego tancerza z zespołu Krambo Dance, który jest teraz wziętym fotografem ślubnym), lampę błyskową, blendę etc… nie miałem pojęcia czy ten cały wór sprzętu (bo nie miałem wtedy nawet foto plecaka) do czegoś mi się przyda, ale strasznie podekscytowany wyruszyłem na wycieczkę do pięknego ośrodka w Chorwacji, no i zaczęło się…

Plaża, natura, muzyka i taniec, nie ma nic bardziej letniego niż to. Chyba, że organizatorzy zaproszą najgorętszych tancerzy prosto z Kuby. Trio Cuban Flex. Trzech genialnych tancerzy prowadziło dwa dni warsztatów prawie pod gołym niebem. Było bardziej niż gorąco, zresztą zobaczcie sami.

 

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2021 Marcin Tokarczyk Fotografia Ślubna i Rodzinna

Theme by Anders Norén