Ślub Oliwii i Kacpra

Historia Ślubna

Oliwia i Kacper Ślub i Wesele w Klasztorze

Klasztor Św. Norberta Hebdów

Historia rozgrywa się w nietypowym miejscu i w nietypowym czasie. Grudzień, słota, szaro-buro. Miejsce Hebdów, Klasztor Świętego Norberta, teraz odrestaurowany i przebudowany na Hotel i restaurację. W środku ciemny barokowo zdobiony kościół, w którym ktoś wyłączył ogrzewanie jakieś sto lat temu.

Oliwię spotykam w jej pokoju. Makijażystka kończy pracę przy okrągłej LEDowej lampie. Zabieram się do robienia pierwszych zdjęć.“Marcin robił zdjęcia na naszym ślubie w grudniu 2019 r. Najpiękniejsze – lepszych nie mogliśmy sobie wymarzyć. To jest pamiątka na całe życie, a ja wiem, że nawet za 50 lat ze wzruszeniem będę patrzeć na te ujęcia, bo są zaiste magiczne.

A już pomijając kwestię zdjęć – Marcin jest po prostu świetnym facetem, do pogadania, do potańczenia i do pośmiania się, tworzy cudowną atmosferę, czuliśmy się z nim bardziej jak z przyjacielem, a nie wynajętym usługodawcą.

Wart każdych pieniędzy!!! Polecamy tego Allegrowicza”

Po chwili oczekiwania na krużgankach mogliśmy wreszcie wejść do kościoła. Chłód niemal ściął mi krew w żyłach. Było dosłownie 5 stopni… a może mniej. Dobrze, że robiąc zdjęcia mogłem przynajmniej rozgrzać palce. Pan młody podszedł do ołtarza i mogliśmy już tylko czekać na Oliwię. Wkrótce weszła ona, cała na biało…

Wesele w Hotelu Świętego Norberta


Ślub: Kościół św Norberta w Hebdowie

Przygotowania i Wesele: Hotel Św Norberta, Hebdów

Sax: Stanlej Martino

Wodzirej i Dj BP Events

Kwiaty: Ładne Kwiatki Anna Fudali Pracownia Florystyczna