Marcin Tokarczyk Fotografia Ślubna i Rodzinna

Masz ślub na głowie? Ja zajmę się zdjęciami. Reportaż ślubny, sesja ślubna, sesja narzeczeńska, Kraków

Sesja Rodzinna Kasi i K.K.K.

Z Katarzyną umówiliśmy się na Zakrzówku na sesję z jej dorosłymi już dziećmi: K.K.K czyli z Karoliną, Kingą i Kamilem.
Oryginalnie z Nowego Targu, jednak teraz rozproszeni po Polsce i różnych miejscach. Kasi zależało na tym by to było wspólne spotkanie i prezent na Dzień Dziecka dla każdego z nich.
Umówiliśmy się na Zakrzówku chociaż nie do końca miałem pewność czy będziemy mogli pójść nad wodę. Zrobiłem szybki risercz i dowiedziałem się, że można przeleźć przez płot i wejść na skałki. Tak też zrobiliśmy. Oto historia pełna radości, czułości i wzajemnego rozśmieszania się. Zaczyna się nad błękitną wodą Zakrzówka, przechodzi przez gęste trawy Skałki Twardowskiego a kończy się lampką Prosecco w barze na Kazimierz.

“Tak – zastanawiałam się jaki byłby ciekawy prezent dla dzieci na DZIEŃ DZIECKA 😍  mając dorosłe dzieci to już trochę wyzwanie. I przyszło mi do głowy zrobić sesję zdjęciowa. Znajoma poleciła mi dobrego fotografa, ale nawet mi przez myśl nie przyszło jaki stworzyliśmy wspólnie wspaniały czas. Emocje – wzięły górę, śmiech, zabawa i przede wszystkim wspólny czas. Efekty – jesteśmy nimi zachwyceni. I nie było żadnych ustawek 🤗  po prostu świetnie Marcin „łapał” momenty. Chyba o to chodzi 👏👏👏  Bardzo dziękuje że prezent się nam udał. Gorąco polecam – Marcin lubi wyzwania i potrafi spełniać oczekiwania.”

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2021 Marcin Tokarczyk Fotografia Ślubna i Rodzinna

Theme by Anders Norén