Marcin Tokarczyk Fotografia Ślubna i Rodzinna

Masz ślub na głowie? Ja zajmę się zdjęciami. Reportaż ślubny, sesja ślubna, sesja narzeczeńska, Kraków

FESTIVAL Que Calor

Que Calor znaczy po hiszpańsku mniej więcej tyle co “ale upał”. W kontekście tańca i zabawy można się więc spodziewać, że spotkamy tu najgorętsze ciała i posłuchamy najbardziej upalnych rytmów. W obliczu tego, że aktualnie kiedy piszę te słowa za oknem jest prawie 40 stopni ciepła… Ay que calor… będzie gorąco. 

Que Calor to jednak nie tylko upalny upał, ale przede wszystkim 4 wspaniałe osoby, które stworzyły wybitny festiwal tańców karaibskich w Krakowie. Poproszono mnie o relecję fotograficzną z tego ogromnego eventu – 3 dni warsztatów, imprez i gala z pokazami. Pracy było sporo, ale satyswakcji jeszcze więcej. Pofotografowane, potańczone i poznane mnóstwo energetycznych osób. 

Ponieważ niedługo zbliża się kolejna edycja festiwalu a ja znowu jestem na nim obecny jako fotograf – FOTOGRAF EVENTOWY, ha! To jeszcze przed weekendem wrzucam tę oto historio-relację (mieszany gatunek wymyślony na potrzeby tej historii, haha) byście mogli sami się przekonać jak wspaniale jest uczestniczyć w takim festiwalu i jak wiele można się podczas tych spotkań z tancerzami z Kuby, Karaibów i Polski nauczyć. 

Impreza w klubie SHINE PIĄTEK

Sobotnie Warsztaty Dom Harcerza, wisła Kraków

Zobaczcie zdjęcia z warsztatów w pięknej hali Domu Harcerza oraz w dużo mniej pięknej Hali Wisła Kraków. Jak sfotografować wysiłek, pot i łzy? Zamknąć ruch w jednym momencie, pokazać emocje uczniów i profesorów. Do końca nie wiem, staram się być na miejscu, obserwować uważnie i szukać na twarzach ciekawych emocji. 

IMPREZA w Klubie Studio

W sobotę odbyła się gala z pokazami w klubie studio. Wcisnąłem się pod scenę by zrobić trochę zdjęć. 

Niedzielne Warsztaty Taneczne

Z cięzkim bólem głowy po sobotniej imprezie większość uczestników stawiła się na kolejny blok zajęć warsztatowych. Czekało ich sporo atrakcji… pot, krew i łzy. 

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2021 Marcin Tokarczyk Fotografia Ślubna i Rodzinna

Theme by Anders Norén