Marcin Tokarczyk Fotografia Ślubna i Rodzinna

Masz ślub na głowie? Ja zajmę się zdjęciami. Reportaż ślubny, sesja ślubna, sesja narzeczeńska, Kraków

Pierwsza Komunia MIŚKA

Miśka znam od dawna. Fajny to chłopak jest. Uczynny i uprzejmy. Mądry bardzo, ale uparciuch straszny i przekora. Podobnie zresztą jak moja starsza córka. Pewnie dlatego tak dobrze się razem dogadują. 

Przyjaciele, rodzice Miśka, poprosili mnie o zrobienie zdjęć podczas komunii, z prostego chyba powodu. Oficjalny Pan fotograf komunijny, nie do końca przypadł im do gustu. Byłem więc drugim fotografem – co prawda incognito. Jakby kto pytał, gotów byłem wyjąć z kieszeni legitymację fotografa ślubnego (upoważnienie do fotografii w kościele) i pomachać księdzu przed nosem gdyby miał jakieś wątpliwości. Na szczęście do tego nie doszło i nie musiałem. 

Dzień był to piękny i słoneczny. Pełne słońce. Dzieciaki w pełnej gali również. Czekamy przed kościołem na ostatnią odprawę a tymczasem dzieci jak to dzieci. 

Komunia Święta Kościół Narodzenia NMP

Obiad Komunijny w OSTARII

Po ceremonii Pierwszej Komunii Świętej pojechaliśmy wszyscy na obiad komunijny do włoskiej restauracji Ostaria. Po drodze rozpętała się straszna burza i ściana wody niemal zmyła moje auto kiedy przejeżdżałem przez Wieliczkę. Dosłownie rzeki wody zaczęły wlewać się z ulic na posesje, to był moment grozy…

Na szczęście po przejechaniu Wieliczki chmury zniknęły. Za wzgórzem było pogodnie i ciepło. Zjedliśmy obiad, a ja z aparatem pobiegałem trochę by złapać kilka obrazków z wręczania prezentu komunijnego, zabawy dzieci i degustacji tortu. 

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2021 Marcin Tokarczyk Fotografia Ślubna i Rodzinna

Theme by Anders Norén